Hakkımızda

Biz Kimiz?

Senindekor.com ilginç,kullanışlı ve cazip dekorasyonları, birbirinden farklı fikirleri dünyanın her hangi bir noktasında yapılmış tasarımları siz değerli takipçileri ile paylaşmak sizlere fikir vermek amaçlı kurulmuş bir blog sitesidir. Senindekor.com‘da ihtiyacınız olan tasarım fikirlerini, mobilya dekorasyonlarını, ev tasarımları hakkında bilgileri bulabilirsiniz. Birbirinden ilginç ve sevimli dekorasyon modellerini kendi evinizde, iş yerinizde uygulayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı senindekor.com ile en iyi hale getirebilirsiniz.

Senindekor.com‘da blog yazıları, uzman yazar kadromuz tarafından yazılmakta ve ünlü dekorasyon firmalarının modellerinden ilham almaktadır. Sadece ülkemizden değil tüm dünya dekorasyon fikirlerini burada senindekor.com‘da toplamaktadır. Dekorasyon fikirlerinin yanı sıra evinize kendinizin yapabileceği küçük dekorasyon aksesuarlarının (örneğin rafınızda bulunan kitaplar nasıl dekorasyon aksesuarı olur gibi) nasıl yapıldığını anlatan ve evinizi küçük dokunuşlar ile nasıl güzelleştirebilirsiniz bunların fikirlerini veren blog yazıları da bulabilirsiniz.

Bizler hayatlarımızın büyük bir kısmını evlerimizde, iş yerlerimizde yada bize ait olan mutlu hissetmemizi sağlayan her hangi bir mekanda geçiriyoruz. Bu yerlere de yaşam alanlarımız diyoruz. Bu mekanlarda mutlu ve huzurlu olmak istiyoruz. İçimizi sıkan bunaltan yerlerde yaşamak hoşumuza gitmiyor. Bu gibi iç bunaltan evlerimizden ve iş yerlerimizden sıkılma durumlarımızda senindekor.com‘u ziyaret edebilir ve evlerinizi daha yaşanılabilir hale getirebilirsiniz. Sizler  ”en rahat yatak hangisi”, ”televizyon odamda nerede durmalı”, ”odam küçük, nasıl eşya sığdırırım” gibi zorlu sorularınıza senindekor.com‘da cevap bulabilir ve evlerinize buradan edindiğiniz fikirler ile dekorasyon işleri yapabilirsiniz.

Dekorasyon ve tasarım modern dünyada ihtiyaç haline gelmiştir. Senindekor.com bu ihtiyaca hizmet etmektedir. Ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde yerine getirmeyi, ziyaretçilerine fikir vermeyi vazife haline getirmiştir. Binlerce ürün binlerce aksesuar bir biri ile milyonlarca kombinasyona sahiptir.Senindekor.com doğru kombinasyonları sizlere sunmakta ve sizlere dekorasyon konularında yol göstermektedir. Sizler  yoğun iş temposundan zaman bulamadığınızda bir fikre veya modele ihtiyaç duyduğunuzda sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, eşya fiyatlarının dudak uçuklattığı bu sıralarda, firmaların birbirinden cazip kampanya ve fırsatlarını sitemizden öğrenebilirsiniz. Bu kampanyalardan en doğru şekilde yararlanmak için gerekli bilgileri sitemizdeki formlardan bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek ve birbirinden ilginç fikirlere göz atmak için www.senindekor.com‘u ziyaret edebilirsiniz.